XIII Targi NATURA FOOD oraz IX Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO”

XIII Targi NATURA FOOD oraz IX Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO”

Największe i najważniejsze w Polsce wydarzenie branży produktów ekologicznych odbędzie się w dniach 2–4 października 2020 r. w Hali Atlas Arena w Łodzi. 

Rolnictwo ekologiczne jest najbardziej prośrodowiskową metodą produkcji rolnej. Można śmiało podkreślić, że staje się ono trendem światowym. Rosnące zainteresowanie konsumentów to większe możliwości sprzedaży produktów ekologicznych. Targi NATURA FOOD to miejsce do poznania trendów rozwojowych rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż, jak również doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na rynku.

Swoim autorytetem targi NATURA FOOD wspierają branżowe stowarzyszenia zrzeszające ekorolników i ekoproducentów – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „Polska Ekologia”, Polska Izba Żywności Ekologicznej, Stowarzyszenie Producentów Metodami Ekologicznymi „EKOLAND” oraz Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych EKOŁAN. Ponad 50 proc. odwiedzających stanowią przedstawiciele kadry menedżerskiej, właścicieli sklepów oraz dystrybutorów żywności.  

Tegoroczne edycje targów NATURA FOOD oraz beECO zadebiutują w świetnie skomunikowanej łódzkiej Atlas Arenie https://makis.pl/ . Hala mieści się na skrzyżowaniu głównych ulic miasta i jest położona w sąsiedztwie dworca kolejowego, co daje możliwość szybkiego dotarcia na wydarzenie. Ogromny parking na 600 aut zapewni miejsce parkingowe wszystkim gościom. Przestrzeń wystawiennicza jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce pozwala na taką aranżację stoisk, żeby maksymalnie zapewnić bezpieczeństwo wystawcom i osobom zainteresowanym ich ofertą.   

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) opublikował w dniu 9 marca 2020 r. stanowisko, iż zgodnie z aktualną wiedzą nie ma dowodów na to, że żywność może być źródłem lub pośrednim ogniwem transmisji wirusa SARS COV-2.

Źródło: MTŁ

Udostępnij artykuł