Współpraca

Portal PolskaWieś24.pl oferuje powierzchnię reklamową dla bannerów i reklam animowanych. Proponowane lokalizacje to strona główna portalu, strony wybranych kategorii oraz podstrony artykułów. Możliwa jest także reklama przez artykuły sponsorowane.

Portal posiada odpowiednie rozwiązania technologiczne do atrakcyjnej prezentacji reklam zarówno na komputerach, tabletach i telefonach komórkowych. Zamieszczone bannery aktywnie reagują na wskazanie kursorem myszy co zwiększa ich skuteczność oddziaływania. Nasz portal jako nieliczny z pośród konkurencji posiada aktywny certyfikat bezpieczeństwa SSL skutkując poprawną weryfikacją przez przeglądarki internetowe co przekłada się na  prawidłowe i szybkie przekierowanie z bannerów na stronę reklamodawcy.

PolskaWieś24.pl to miejsce zarówno dla dużych zakładów i firm jak i dla rolnictwa indywidualnego. Chcemy być wsparciem dla rolników. Publikujemy artykuły spełniające oczekiwania naszych czytelników poruszające każdą problematykę rolniczą. W naszych artykułach wskazujemy nowe możliwości rozwoju dla gospodarstw rolnych. Prezentujemy ludzi i firmy, które nie poprzestają na tym, co już zostało osiągnięte lecz pracują nad dalszym rozwojem.

Oferujemy miejsce, w którym wszyscy związani z produkcją rolną znajdą  niezbędne informacje na temat instytucji , producentów, punktów i cen skupu żywca i produkcji roślinnej. Ponadto w naszym portalu  można znaleźć informacje o korzystnych kredytach bankowych, funduszach unijnych wspomagających rolnictwo i organizacjach pozarządowych, których celem jest wspieranie rozwoju polskiej wsi.

Jeśli są Państwo zainteresowani promocją wśród rolników i przetwórców za pośrednictwem portalu PolskaWieś24.pl prosimy o kontakt – reklamy@polskawies24.pl