Targi Natura Food w Łodzi

Targi Natura Food w Łodzi

W dniach 18-20 października br. w hali Expo w Łodzi odbyła się dwunasta edycja targów Natura Food & Be Eco.

W wydarzeniu wzięło udział 358 wystawców z całego świata: Korei Południowej, Palestyny, Szwecji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Litwy, Czech oraz Niemiec. Targi Natura Food & Be Eco to wiodąca impreza branży żywności ekologicznej, naturalnej i bioproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, skierowana do odbiorców branżowych, jak również osób, ukierunkowanych na styl eco.

Podczas targów można było zwiedzać stoiska z ekologicznymi produktami oraz podziwiać wiele pokazów kulinarnych. To także była idealna okazja do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego oraz produktów wytwarzanych z przyjaznych dla środowiska materiałów. Targi NATURA FOOD są największą imprezą poświęconą ekożywności w Polsce, o ugruntowanej marce wśród imprez o podobnej tematyce w naszym kraju. Targi to nie tylko stoiska, ale też interesujący program spotkań branżowych i wydarzeń towarzyszących. W tym roku odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne na terenie województwa łódzkiego. W 2019 roku w konkursie wystartowało 75 gospodarstw z Łódzkiego.

Dużym zainteresowaniem wśród przybyłych cieszyło się  stoisko Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wystawione przez Oddział Terenowy  w Łodzi.  Reprezentantem KOWR był  Pan Dyrektor Janusz Ciesielski oraz Zastępca  Dyrektora Pan Marek Sarwa. Natomiast  na stoisku KOWR, pracownicy Wydziału Rozwoju Rynków Rolnych odpowiadali na liczne pytania naszych beneficjentów oraz zachęcali do rejestracji w aplikacji ‘’Polska Smakuje”, przy okazji częstując wszystkich pysznymi jabłkami.

Źródło: KOWR

Udostępnij artykuł