Start rekrutacji w SGGW

Start rekrutacji w SGGW

We wtorek 7 czerwca rozpoczęła się elektroniczna rejestracja kandydatów na studia I stopnia, studia jednolite magisterskie oraz studia II stopnia na rok akademicki 2022/2023 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. 

Rejestracja na studia odbywa się za pośrednictwem systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów  (IRK). To tam kandydaci po założeniu konta dokonują wyboru kierunku i zapisują się na swoje wymarzone studia w SGGW.

SGGW w roku akademickim 2022/2023 oferuje ponad 40 kierunków studiów. W ofercie studiów stacjonarnych pierwszego stopnia pojawiło się pięć nowych kierunków – TECHNOLOGIA BIOMEDYCZNA, OGRODNICTWO MIEJSKIE I ARBORYSTYKA, TOWAROZNAWSTWO I MARKETING ŻYWNOŚCI oraz prowadzone w języku angielskim FOOD SCIENCE: TECHNOLOGY AND NUTRITION oraz BIOTECHNOLOGY.

Pierwsza tura rekrutacji, na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie, zakończy się 8 lipca. Druga tura ruszy 29 lipca i potrwa do 1 sierpnia, trzecia tura – rozpocznie się 5 sierpnia i potrwa do 12 września. Uruchomienie rekrutacji w kolejnych turach uzależnione jest od tego, czy pozostaną wolne miejsca na danym kierunku.

Źródło: SGGW

Udostępnij artykuł