Przyjedź do nas – a nasza gościnność cię nie opuści

Przyjedź do nas – a nasza gościnność cię nie opuści

Atutem gminy Ryglice w Małopolsce jest krystalicznie powietrze oraz  jej położenie  –  wśród  wzgórz i lasów pomiędzy dorzeczem rzeki Białej i Wisłoki.

Teren gminy porastają  lasy, wśród  których kryje się bogactwo runa leśnego. Urozmaicona rzeźba terenu , niezwykłe miejsca widokowe na Beskid Niski, Beskid Sądecki, pogórze Rożnowskie i Tatry, w połączeniu z czystym , wolnym od smogu powietrzem, nieskażona przyrodą , wieloma gatunkami dzikich zwierząt, licznymi atrakcjami i wydarzeniami związanym i z polskim folklorem przyciągają amatorów czynnego wypoczynku

– Gmina Ryglice oferuje idealne warunki do wypoczynku, wyciszenia i regeneracji sił .Mamy bogatą bazę noclegową oraz miejsca gdzie można skosztować regionalnych smakołyków. Nasze walory docenią szczególnie osoby kochające piękne krajobrazy, ciszę , polski folklor i muzykę ludową – mówi Paweł Augustyn, burmistrz Ryglic.

I to jest prawda  o czym świadczy powiększająca się z roku na rok liczna turystów odwiedzających gminę. Każdy znajdzie na jej terenie coś dla siebie. Do dyspozycji gości są liczne miejsca noclegowe w kwaterach agroturystycznych i hotelach, punkty widokowe , zabytkowe budowle czy szlaki turystyczne: pisze, rowerowe i konne.

Jeśli  ktoś specjalnie sobie to miejsce upodoba może się na terenie gminy osiedlić czy kupić działkę rekreacyjną.

– Dysponujemy licznymi  terenami  rekreacyjnymi czy też pod zabudowę mieszkaniową. W dobrej cenie można kupić zarówno działkę rekreacyjną jak i  dawne  od gospodarstwo rolne z drewnianą zabudową. W sprzedaży mamy działki od 1  do kilku hektarów. Czekamy na inwestorów . Przejedź do nas , a nasza gościnność cie nie opuści – podsumowuje burmistrz Ryglic.

January Pstrąg

Udostępnij artykuł