O nas

Serwis Polska Wieś24.pl jest szczególnym miejscem w Internecie. Niemal cała jego treść poświęcona jest wsi, rolnictwu i obszarom wiejskim.

Portal  przeznaczony jest zarówno dla dużych zakładów i firm jak i dla rolnictwa indywidualnego. Chcemy być wsparciem dla rolników.

Publikujemy artykuły spełniające oczekiwania naszych czytelników poruszające każdą problematykę rolniczą. W naszych artykułach wskazujemy nowe możliwości rozwoju dla gospodarstw rolnych. Prezentujemy ludzi i firmy, które nie poprzestają na tym, co już zostało osiągnięte lecz pracują nad dalszym rozwojem.

Oferujemy miejsce, w którym wszyscy związani z produkcją rolną znajdą  niezbędne informacje na temat instytucji , producentów, punktów i cen skupu żywca i produkcji roslinnej. Ponadto w naszym serwisie  można znaleźć informacje o korzystnych kredytach bankowych, funduszach unijnych wspomagających rolnictwo i organizacjach pozarządowych, których celem jest wspieranie rozwoju polskiej wsi.

Serwis prezentuje  też aktualności z dziedzin m.in.: kultury, agroturystyki, biznesu, edukacji, targów, ekologii czy istotnych wydarzeń w różnych regionach naszego kraju.

Sporo miejsca poświęcamy ciekawym inicjatywom i imprezom kulturalnym na terenach wiejskich, sztuce ludowej, kuchni tradycyjnej i nowym trendom, bowiem wieś coraz częściej staje się azylem ludzi pracujących w miastach, dając im odpoczynek od codziennej, ciężkiej pracy i schronienie przed zgiełkiem dużych miast.