Nocowanie.pl z nową stroną główną

Nocowanie.pl z nową stroną główną

Każda podróż zaczyna się od wyboru noclegu! Dlatego Nocowanie.pl jeszcze bardziej ułatwia turystom planowanie wypoczynku, wprowadzając nową wersję strony głównej.  

Portal Nocowanie.pl już od ponad 15 lat towarzyszy turystom podczas planowania wypoczynku w Polsce. W bazie możemy znaleźć około 50 tysięcy ofert noclegowych w najpiękniejszych zakątkach kraju, które nadają się na każdą okazję i kieszeń!  

– Jesteśmy pierwszym wyborem dla blisko 3 mln Polaków, który planują z nami swoje urlopy. Wprowadziliśmy szereg zmian na stronie głównej Nocowanie.pl, by to planowanie było jeszcze łatwiejsze. Kierujemy się hasłem User First, dbając o komfort naszych użytkowników. Zaznaczamy też, że to pierwszy etap dużych usprawnień, jakie zamierzamy wdrożyć w nadchodzących miesiącach. – mówi Kamila Miciuła z portalu Nocowanie.pl.

Od dłuższego czasu badaliśmy oczekiwania turystów wobec portalu. Sprawdzaliśmy też, czego i w jaki sposób szukają użytkownicy. Usprawnienia, które proponujemy, uwzględniają więc potrzeby oraz sugestie turystów, planujących wypoczynek w Polsce i szukających noclegów w naszym portalu.  

Wprowadzone zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka.  Co i dlaczego się zmieniło? 

📊 SEO – umocnienie pozycji portalu w wynikach wyszukiwania największych wyszukiwarek. Zmiana wydajności strony oraz treści wpłynie pozytywnie na pozycję w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu użytkownicy znajdą oferty jeszcze skuteczniej.  
 
💻 Najnowsze wytyczne Google, ich wprowadzenie zapewnia najwyższą jakość i wygodę korzystania z Portalu. Wszystkie zmiany zostały oparte na wielogodzinnej analizie zachowań użytkowników. 
 
🛏Turysta jeszcze szybciej znajdzie wymarzoną ofertę. Najważniejszy element – wyszukiwarka noclegów – nadal pozostała na górze strony. Teraz jest jednak jeszcze bardziej intuicyjna, dzięki czemu łatwiej odnaleźć poszukiwaną lokalizację. Wdrożenie rozwiązania Elastic Search zwiększa efektywność, szybkość i funkcjonalność wyszukiwarki. Pozwala na wyszukanie najbardziej trafnych sugestii noclegów w wybranej okolicy. 

 📱Podejście Mobile First – korzystanie z Portalu za pomocą urządzeń mobilnych jest teraz jeszcze łatwiejsze, za sprawą ulepszonej wersji mobilnej! 

🏡 Nowa sekcja „Kategorie obiektów” duży nacisk kładziemy nie tylko na regiony i miasta, ale i kategorie obiektów noclegowych. Ta funkcjonalność portalu, ułatwia Turystom znalezienie wymarzonego noclegu np. w domku czy apartamencie. 

Bardziej atrakcyjna szata graficzna – przyciągnie nowych użytkowników i sprawi, że lepiej zapamiętają portal. Nowy wygląd jest przygotowany w oparciu o najnowsze trendy, jest lżejszy i delikatniejszy, ma też więcej zdjęć, które kierują do najchętniej wyszukiwanych lokalizacji.  

🏡 Oferty specjalne – bardzo często turyści szukają noclegów także na konkretne okazje, takie jak długie weekendy, święta czy ferie. Dlatego teraz sekcja ofert specjalnych jest jeszcze bardziej wyeksponowana. 

💻 Opinie – o wiele wyraźniej zostały wyeksponowane opinie turystów o obiektach noclegowych. Wiemy, że rekomendacje innych gości stanowią ważny element, który ułatwia podjęcie decyzji o wyborze konkretnego noclegu. 

– Zmianą na stronie główniej zapoczątkowaliśmy innowacje, które teraz będziemy sukcesywnie wprowadzać. Liczymy, że turyści, rozpoczynający wakacje na Nocowanie.pl, jeszcze szybciej znajdą swój wymarzony nocleg. – dodaje przedstawiciel Nocowanie.pl

Ewolucja Nocowanie.pl – tak się zmienialiśmy 

To nie pierwszy raz, gdy Nocowanie.pl przybiera nową, przyjazną użytkownikom szatę graficzną. Gdyby nie stała chęć rozwoju, obserwowanie trendów oraz badanie preferencji internautów, portal nie stałby się największym polskim serwisem noclegowym oraz integralną częścią Grupy Wirtualna Polska. 

Nowa strona główna odpowiada najnowszym trendom i jest przyjazna dla oka. Atrakcyjne zdjęcia przykuwają uwagę i lepiej zapadają w pamięć. Dzięki nim odnalezienie się na głównej stronie portalu staje się jeszcze łatwiejsze! 

W minionych latach Nocowanie.pl kilkukrotnie zmieniało swój wygląd.  

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/RndUSBJMke8″ title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe> 

Lub link: https://youtu.be/RndUSBJMke8

Źródło: Nocowanie.pl

Udostępnij artykuł