Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów

Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów

1 czerwca br. w Zespole Szkół Zawodowych im. Władysława Sikorskiego w Górze Kalwarii odbył się, po raz kolejny, mazowiecki finał konkursu kulinarnego „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” na najlepszy regionalny i tradycyjny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i tradycyjną.

Głównym celem konkursu jest identyfikacja i promocja polskich produktów regionalnych i dań, osadzonych głęboko w polskiej tradycji kulinarnej, a także znajdowanie i zachowanie od zapomnienia narodowych specjałów wytwarzanych tradycyjnymi metodami. Konkurs pozwala również na zachęcenie i przygotowanie producentów żywności do uczestnictwa w systemach jakości żywności.

Organizatorem konkursu jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego, która wspólnie z Oddziałem Terenowym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego od wielu lat uczestniczy w wyłanianiu i nagradzaniu zwycięzców tego konkursu.

W tym roku w części dotyczącej produktów do konkursu zgłoszono 36 produktów żywnościowych w czterech kategoriach: produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego, produkty regionalne pochodzenia roślinnego, napoje regionalne oraz inne produkty regionalne. W części dotyczącej dań i potraw regionalnych w tym roku udział wzięło 5 uczestników, którzy do konkursu przygotowali dania obiadowe (zupa + II danie) związane z tradycjami kulinarnymi swojego regionu.

W 2019 roku w swoich kategoriach zwyciężyli:

W części produktowej

  • W kategorii: produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego

podkategoria: produkty i przetwory mięsne:

– Adam Węgłowski z Karniewa za salceson czosnkowy z Karniewa;

podkategoria: produkty mleczne:

– Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach za twaróg tradycyjny tłusty;

– Anna Michalczuk z Rządzy za ser kozi z Witkowizny;

– PH Grajan Grażyna Stelmachowska-Kowalska z Rososzy za kozi ser twarogowy z Cegłowa;

podkategoria: miody:

– Bogna i Marcin Milewscy z Legionowa za miód nawłociowy z nadwiślańskich łąk;

– Dariusz Slifirski z Cieciszewa za miód nawłociowy z Tęczowej Pasieki;

  • W kategorii: produkty pochodzenia roślinnego

podkategoria: przetwory owocowe:

– Gospodarstwo Rolne Wioletta i Dariusz Marcinowscy z Radziwiłłowa Mazowieckiego za ocet śliwkowy z Radziwiłłowa;

– Grażyna Więch z Ossowa za powidła z czarnej porzeczki z miodem i miętą;

podkategoria: przetwory warzywne:

– Gospodarstwo Agroturystyczne „U Ani” Anna Goliszewska z Kawęczyna za kwas z buraków czerwonych;

podkategoria: produkty zbożowe:

– Piekarnia Hanna Milewska z Sońska za chałkę;

  • W kategorii: inne produkty regionalne:

– Krzysztof Kowalski z Winnik za kisiel z siemienia lnianego.

W części dań i potraw regionalnych:

I miejsce zajęła: firma Fanaberie Grażyna Leśniak z Cięciszewa za barszcz chrzanowo-buraczany i sytochę;

II miejsce zajęła: Jadwiga Wołynik z Legionowa za szlachecki rosół z gęsi i pierogi z mięsem gęsim;

III miejsce zajęło: Gospodarstwo Rolne Wioletta i Dariusz Marcinowscy z Radziwiłłowa Mazowieckiego za flaki cielęce z Radziwiłłowa i kapustę z grochem.

Fundatorem nagród dla zwycięzców tej części konkursu był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Przedstawiciel Oddziału Terenowego KOWR wziął również udział w pracach Komisji Konkursowej.

Źródło: KOWR

Udostępnij artykuł