Jubileusz 30-lecia Spółki ELEWARR

Jubileusz 30-lecia Spółki ELEWARR

Na Rynku Wielkim w Zamościu, w dniu 21 maja 2022 r. odbył się festyn z okazji 30-lecia Spółki Elewarr. Uroczystość objęta była patronatami Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka oraz Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Aktywów Państwowych Jacka Sasina. W obchodach uczestniczyła posłanka do Parlamentu Europejskiego Beata Mazurek.

Podczas oficjalnego otwarcia Prezes i Wiceprezes Zarządu Elewarr
Sp. z o.o. Daniel Alain Korona i Monika Parafianowicz  podziękowali wszystkim za dotychczasową współpracę i przedstawili wieloletnie osiągnięcia Spółki. Z okazji 30-lecia pracownikom przyznano odznaczenia, natomiast rolnikom współpracującym z Elewarr wręczono puchary i upominki.

Rynek Wielki w Zamościu zapełniły namioty i stoiska z produktami regionalnymi. Uroczystości umilały: Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna, Zamojska Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego oraz  Golec uOrkiestra.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie reprezentowała Dyrektor Kamila Grzywaczewska, która w imieniu Dyrektora Generalnego KOWR  Waldemara Humięckiego podziękowała za zaproszenie i wręczyła list gratulacyjny, życząc dalszych sukcesów zawodowych, szerokich perspektyw rozwoju i wytrwałości w realizacji zamierzeń.

Pracownicy Wydziału Rozwoju Rynków Rolnych KOWR OT w Lublinie prowadzili stoisko informacyjno-promocyjne, na którym można było uzyskać informacje o bieżących działaniach KOWR oraz zaopatrzyć się w biuletyny i broszury.

Źródło: KOWR

Udostępnij artykuł