Fundusz Naturalnej Energii

Fundusz Naturalnej Energii

GAZ-SYSTEM zaprasza organizacje pozarządowe, samorządy oraz placówki oświatowe do udziału w IX edycji konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii, uruchomionej 31 października br. Zgodnie z regulaminem do każdego z pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego, trafi po 50 tys. zł na realizację najlepszych projektów o tematyce ekologicznej.
Celem konkursu jest opracowanie autorskiego pomysłu na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego oraz aktywizacja lokalnej społeczności do działań na rzecz poszanowania i ochrony środowiska.
Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji można wysyłać do 17 grudnia 2018 r. na adres:
Fundacja “Za górami, za lasami”, UP 27 skrytka nr 109, 01-380 Warszawa.
Dla Instytucji, które chciałyby złożyć swój projekt o dofinansowanie, przygotowaliśmy materiały informacyjne i różne formy wsparcia na etapie tworzenia wniosku:
– na stronie www.gazsystemdlanatury.pl dostępna jest prezentacja, która ułatwi uzupełnienie formularza wniosku grantowego,
– do 17 grudnia br. czynna jest infolinia – telefon 794 169 207, gdzie można uzyskać niezbędną pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pozyskaniem dofinansowania z Funduszu Naturalnej Energii,
– bieżące informacje można znaleźć na profilu FB/FunduszNaturalnejEnergii – zachęcamy do polubienia!
Organizatorem konkursu Fundusz Naturalnej Energii jest GAZ-SYSTEM
Partnerem społecznym Fundacja “Za górami, za lasami”
Źródło: Gaz System

Udostępnij artykuł