Festyn Wieprzowiny w Grabicy

Festyn Wieprzowiny w Grabicy

19 maja br., już po raz czwarty, odbył się w Grabicy w powiecie piotrkowskim Festyn Wieprzowiny. Wydarzenie to gromadzi firmy oraz wystawców branży rolniczej. Nie zabrakło również Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Łodzi, który reprezentował Marek Sarwa, zastępca dyrektora.

Wśród wystawców zaprezentowali się producenci pasz, sprzedawcy sprzętu rolniczego oraz firmy zajmujące się projektowaniem i wyposażeniem budynków inwentarskich.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Zadbali, aby odwiedzający mogli skosztować pieczonego lub grillowanego mięsa wieprzowego czy wyrobów wędliniarskich pochodzących z tuczników wyhodowanych przez lokalnych hodowców. Część artystyczną wypełniły koncerty zespołów Baciary, Power Play oraz Enjoy.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentował Zastępca Dyrektora Pan Marek Sarwa.

W wydarzeniu uczestniczył OT KOWR w Łodzi. Pracownicy obsługiwali stoisko informacyjne, na którym odwiedzający targi mogli uzyskać informacje o mechanizmach administrowanych przez KOWR oraz zapoznać się z ofertą gruntów na sprzedaż i dzierżawę.

Źródło: KOWR

Udostępnij artykuł