Arrabbiata, tahina, ciecierzyca - wegańskie BIO nowości Farmy Świętokrzyskiej

Arrabbiata, tahina, ciecierzyca - wegańskie BIO nowości Farmy Świętokrzyskiej

Na rynku pojawiły się jesienne nowości Farmy Świętokrzyskiej. W sklepie online firmy można już kupić pasztet z soczewicy ze śliwką, pikantny sos arrabbiata, gotowaną ciecierzycę i kakaową tahinę. Wszystkie produkty są wegańskie, bezglutenowe i zostały wyprodukowane w Polsce. Powstały na bazie autorskich przepisów firmy, wyłącznie z ekologicznych składników, bez dodatku konserwantów i wzmacniaczy smaków.

– Główne składniki naszej arrabbiaty to dynia i passata pomidorowa, pasztet swój aromat zawdzięcza wysokiej jakości warzywom, czerwonej soczewicy i prawdziwej suszonej śliwce, a kakaowa tahina ma słodki smak dzięki dodatkowi syropu z agawy. Nasze produkty są dowodem, że kreatywne podejście może uczynić dietę wegańską jedną z najbardziej obfitych w smaki. Pasja do zdrowego żywienia w naszej firmie sprawia, że chętnie testujemy wiele różnych kombinacji składników, czego efektem są m.in. nasze nowości – mówi Łukasz Gębka, Prezes Farmy Świętokrzyskiej.

Produkty Farmy Świętokrzyskiej są dostępne w słoikach z nowymi dla marki etykietami. BIO Arabbiata sos pikantny ma pojemność 270 g, BIO Ciecierzyca gotowana to 310 g, a BIO Pasztet ze śliwką i BIO Tahina kakaowa po 160 g.

Zdrowie odżywianie ma wiele smaków

Nowości dołączają do ponad 70 produktów BIO, znajdujących się w ofercie Farmy Świętokrzyskiej. Znaleźć w niej można m.in. pasty kanapkowe, konfitury z buraka i marchwi, sałatki, dania gotowe, takie jak gulasz w stylu tajskim czy wegańskie flaczki. W ostatnich miesiącach dużym zainteresowaniem cieszą się niepasteryzowane kiszonki i zakwasy, które wspierają odporność organizmu. Do wyboru są różne rodzaje, np. kapusta kiszona z grzybami czy z jabłkiem, czerwona kapusta kiszona, kiszone ogórki, kimchi. Wszystkie przetwory są wegańskie, zostały wyprodukowane w Polsce i mają certyfikat rolnictwa ekologicznego.

Dostępne są w sklepie internetowym firmy: www.biozfarmy.pl oraz w wielu sieciach handlowych w całym kraju.

Źródło: Ferma Świętokrzyska

Udostępnij artykuł